Karadeniz'in en güzide şehri Trabzon’da 2009 yılında guncel61.com web basın ile başlayan 2016 yılında da, Ertan Beypınar ve Umut Şahin Aktürk kardeşlerinin ortaklığı ile temeli atılan AkBey Kardeşler rent a car, emlak, yapı inşaat, turizm ltd. Şti. kurulmuştur.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

AkBey Kardeşler Rent a Car, Emlak, Yapı İnşaat, Turizm Ltd. Şti.

VİZYONUMUZ

Karadeniz’in Trabzon şehrinde başta olmak üzere güzel ülkemizdeki müşterilerimize güzel, kaliteli, güvenli ve en iyi hizmet sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz ve bünyesinde çalışan güler yüzlü ekibimizle birlikte müşterilerimize hizmet, kalite ve güvende en üst seviyede çalışmaktır.

Karadeniz’in en güzide şehri Trabzon’da 2009 yılında guncel61.com web basın ile başlayan 2016 yılında da, Ertan Beypınar ve Umut Şahin Aktürk kardeşlerinin ortaklığı ile temeli atılan AkBey Kardeşler Rent a Car, Emlak, Yapı İnşaat, Turizm Ltd. Şti. kurulmuştur. 
AKBEY KARDEŞLER EMLAK RENT A CAR TUR. İNŞ. TİC. LTD ŞTİ.                                                 TÜRKİYE İŞ BANKASI TRABZON       IBAN  TR69 0006 4000 0017 5002 5940 23
  • Umut Ş. AKTÜRK
  • Ertan Beypınar 
  • Trabzon Rent a car, Araç Kiralama, Ucuz Araç Kiralama, Havaalanı Oto kiralama, Havalimanı Rent a Car, Oto Kiralama, Kiralama, Emlak, Satış, Gayrimenkul, kiralık, günlük